10 ترفند فناوری هوشمند که می خواهید از قبل بدانید


توسعه دهندگان انواع اسرار ، میانبرها و ترفندهای پنهان را در ابزارک هایی که هر روز استفاده می کنید قرار می دهند. این یکی است ، شرط می بندم شما قبلاً نمی دانستید.

هر کابل USB را که در اطراف خانه نشسته است ببرید. این نماد در یک طرف فقط یک مارک یا تزئین نیست. اگر به صورت افقی بچرخید ، این نشان می دهد. اگر کابل را به صورت عمودی قرار دهید ، نماد USB رو به شما خواهد بود. خوب.

سال 2021 را به سالی تبدیل کنید که اهل فن باشید. بیش از 350،000 نفر مشاوره من را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت می کنند. در حالی که به آن فکر می کنید در اینجا ثبت نام کنید. آماده شوید که متحیر شوید.

1. ترفند جدیدی به آیفون خود بیاموزید

با تشکر از iOS 14 ، اکنون می توانید به تلفن خود بگویید که با استفاده از حرکات برگشتی ، تعدادی دستور جدید را اجرا کند.

وقتی این ویژگی روشن است ، تلفن شما ضربه زدن به پشت را به صورت فشار یک دکمه تفسیر می کند. اما برخلاف دکمه قدیمی خانه ، ضربه های برگشتی می توانند کارهای بیشتری از قفل کردن صفحه شما انجام دهند. برای باز کردن برنامه Wallet ، قطع صدا ، عکس گرفتن و موارد دیگر می توانید ژست را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

دریچه های بررسی فقط در آیفون 8 و مدل های بعدی با iOS 14 نصب شده است. در اینجا نحوه تنظیم آن وجود دارد:

1. در آیفون ، تنظیمات را باز کنید و سپس قابلیت دسترسی را دنبال کنید.

2. لمس را لمس کنید.

3. به پایین بروید و Back Tap را انتخاب کنید.

4. برای انتخاب عملکرد ، دو ضربه یا سه ضربه را لمس کنید. می توانید همزمان دو حرکت برگشت داشته باشید.

با دو بار ضربه زدن به پشت تلفن ، حرکت Double Tap که تنظیم کرده اید فعال می شود. سه بار روی آن ضربه بزنید و حرکت Triple Tap فعال می شود. با دنبال کردن مراحل مشابه می توانید حرکات تنظیم شده را در هر زمان تغییر دهید. شما همچنین می توانید آهنگ را با یک لمس در iPhone خود شناسایی کنید. در اینجا نحوه انجام این کار در سایت من آورده شده است.

2. در هنگام تماس های بزرگنمایی بسیار بهتر به نظر برسید

جلسات مقیاس گذاری روزانه می تواند یک تأخیر باشد. حداقل با روشن کردن Touch Up My Appearance می توانید به بهترین شکل ممکن جلوه کنید.

استفاده از آن رایگان است ، بنابراین برای بزرگنمایی نیازی به ارتقا به حساب پولی ندارید. در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است:

1. بزرگنمایی را روی دسک تاپ باز کنید و روی عکس نمایه خود کلیک کنید. سپس روی تنظیمات کلیک کنید.

2. روی تب Video کلیک کنید.

3. در بخش تنظیمات ویدئو ، روی Touch Up My Appearance کلیک کنید.

4- برای تنظیم جلوه از نوار لغزنده استفاده کنید. زوم ، دفعه بعد که وارد سیستم می شوید ، تنظیمات برگزیده شما را به خاطر می آورد.

همچنین می توانید Touch Up my Appearance را در برنامه بزرگنمایی iOS روشن کنید:

1. در برنامه بزرگنمایی ، روی تنظیمات ضربه بزنید.

2. قرارها را لمس کنید.

3. ظاهر من را لمس کنید.

4- این گزینه را تغییر دهید تا فیلم شما با لمس و بدون لمس نمایش داده شود.

اگر از زوم برای تماس های ویدیویی خود استفاده نمی کنید ، همچنان می توانید از این ترفند استفاده کنید. Snap Camera از تولید کنندگان Snapchat ، که به شما امکان می دهد فیلترها را برای تماس های Zoom ، Skype و Google Meet اعمال کنید. برای دستورالعمل ها و لینک دانلود مستقیم ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

3. در هنگام مکالمات تصویری صدای بهتری دریافت کنید

هیچ کس صدا یا صدای پس زمینه را در تماس های ویدیویی خود دوست ندارد. این باعث خجالت و حواس پرتی است. برنامه Krisp از الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی و حذف سر و صدای اضافی استفاده می کند.

حتما بخوانید:
روایت واقعه عاشورا به زبان محاوره در کتاب باریده بریده

در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است:

1. برای ایجاد حساب کاربری و بارگیری برنامه Krisp ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. دستورالعمل نصب را دنبال کنید.

2. بزرگنمایی را باز کرده و روی تنظیمات کلیک کنید.

3. تنظیمات صدا را باز کنید. در کادر کشویی ، Krisp را برای میکروفون و Krisp را برای بلندگو انتخاب کنید.

4- در برنامه Krisp میکروفونی را که می خواهید استفاده کنید و بلندگوهایی که می خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید.

Krisp با Skype ، Google Meet و Microsoft Teams سازگار است. در سرویس ویدیویی خود به دنبال تنظیمات برگزیده یا منوی تنظیمات بگردید و ورودی میکروفون و بلندگوی خروجی را انتخاب کنید. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، Krisp در اینجا از کاربران مک و ویندوز پشتیبانی می کند.

4- شما می دانید که چگونه برنامه ها از شما جاسوسی می کنند

هنگامی که اپل iOS 14 را منتشر کرد ، این ویژگی جدیدی را شامل می شود که کاربران را در هنگام استفاده از دوربین یا میکروفون هشدار می دهد. این نمادهای شاخص انگیزه بزرگی برای حفظ حریم خصوصی است. اندروید 11 از ویژگی داخلی یکسانی برخوردار نیست ، اما با برنامه رایگان Access Dots برای Android می توانید هشدارهای یکسانی را دریافت کنید. پس از نصب برنامه ، اگر دوربین شما روشن است ، یک نماد سبز یا هنگام استفاده از میکروفون یک نماد نارنجی مشاهده خواهید کرد.

وقتی نقاط دسترسی را نصب می کنید ، از شما مجوزهای کنترل کامل را در تلفن شما می خواهد. این برای تأیید ایمن است ، زیرا برنامه برای تأیید استفاده سایر برنامه ها از میکروفون یا دوربین به اجازه نیاز دارد. برای بارگیری نقاط دستیابی و مراحلی که هنگام برنامه ردیابی هر حرکت شما انجام می شود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

5. یک راه سریع برای بی صدا کردن موسیقی شما

اگر در حال پخش موسیقی یا صدا روی برگه دیگری هستید ، لازم نیست کاری را که انجام می دهید متوقف کنید تا آرام شود. در عوض ، می توانید فقط با یک کلیک برگه را نادیده بگیرید.

در Google Chrome ، روی برگه پخش صدا کلیک راست کرده و Silence on site را انتخاب کنید. این مرحله پخش صدا روی برگه را متوقف می کند تا زمانی که دوباره آن را روشن کنید.

در Microsoft Edge ساده تر است. فقط روی نماد بلندگو کلیک کنید. همین مرحله در مورد سافاری اعمال می شود.

6. روشی بهتر برای کپی و چسباندن که از شر ناخواسته خلاص می شود

آیا تا به حال هنگام تلاش برای چسباندن متن ، متن را کپی کرده و به صورت اشتباه مشاهده شده است؟ هیچ کس نمی خواهد فرانکنشتاین اسناد را از منابع مختلف کپی کند ، بنابراین خمیر ساده بهترین راه برای حفظ ثبات متن شماست.

برای این کار کافیست Ctrl + Shift + V را در رایانه یا Option + CMD + Shift + V را در Mac خود فشار دهید. با این کار متنی را که کپی کرده اید جای گذاری کرده و قالب بندی موجود را حذف می کند. اگر متن خود را در یک سند قرار دهید ، اکنون با همه موارد دیگر مطابقت دارد.

7. برای جایگزینی متن ، تایپ کردن را با میانبرهای آسان صفحه کلید سرعت دهید

در اینجا یک ترفند قدرتمند وجود دارد که می تواند در وقت و مزاحمت شما صرفه جویی کند: متن را جایگزین کنید. این ترفند به شما امکان می دهد میانبرهایی را جایگزین عبارات طولانی تر کنید ، مانند “GM” برای “صبح بخیر!” می توانید این کار را با عبارات رایج انجام دهید یا آنها را سفارشی کنید.

فقط به احتمالات ممکن فکر کن. نماد @ به آدرس ایمیل شما تبدیل می شود و چیزی مانند “myhome” می تواند آدرس شما را فوروارد کند.

در آیفون:

to به تنظیمات> عمومی> صفحه کلید> جایگزینی متن بروید

icon نماد بعلاوه را لمس کنید ، سپس عبارت و میانبر را وارد کنید. روی ذخیره ضربه بزنید.

برای Android ، می توانید این کار را با استفاده از صفحه کلید Google انجام دهید:

to به تنظیمات Gboard> فرهنگ لغت> دیکشنری شخصی بروید و زبان خود را انتخاب کنید.

برای افزودن ، روی علامت مثبت ضربه بزنید. در قسمت اول ، کلمه یا عبارتی را که می خواهید Gboard به خاطر بسپارد وارد کنید. در قسمت دوم ، کد کوتاه مورد نظر برای بارگیری را وارد کنید.

حتما بخوانید:
پتاسیم کربنات - شیمی اروند

8. اسکرول مخفی که دوست دارید از آن بدانید

همه ما یک موش پیچیده و دارای چرخ اسکرول نداریم. یک روش آسان برای پیمایش درست در صفحه کلید وجود دارد: کافیست با باز کردن مرورگر روی نوار فاصله ضربه بزنید و صفحه را به پایین اسکرول کنید.

برای برگشت به عقب ، Shift + space را فشار دهید.

شما می توانید از این ترفند در هر مرورگر وب در ویندوز 10 و macOS استفاده کنید. اگر به نظر نمی رسد کار می کند ، روی پس زمینه صفحه وب موردنظر خود کلیک کنید و دوباره امتحان کنید.

9. اعلان های دریافتی را به سادگی در iOS و Android مدیریت کنید

مدیریت اعلان ها برای هر برنامه جداگانه در تلفن شما می تواند یک درد گردن سلطنتی باشد. اما آخرین نسخه های iOS و Android به شما امکان تغییر این تنظیمات را در حین حرکت می دهد. دفعه بعدی که اعلانی ظاهر شد که می خواهید از آن انصراف دهید ، می توانید تنظیمات را در همان پنجره تنظیم کنید.

در iOS ، اعلان را روی تلفن خود فشار دهید و نگه دارید. پنجره باید کمی گشاد شود. سپس روی نماد سه نقطه ضربه بزنید تا تنظیمات این برنامه تغییر کند.

در Android ، روی اعلان ضربه بزنید و نگه دارید ، سپس روی «تنظیمات» ضربه بزنید. می توانید با ضربه زدن روی اعلان ها یا خاموش کردن اعلان ها ، اعلان ها را خاموش کنید تا اعلان های عمیق تر به عنوان نقاط اعلان مجاز باشند.

10. از حالت تاریک برای نگه داشتن چشم خود استفاده کنید

اندروید 11 دارای یک تم تاریک جدید است که هنگام مشاهده در نور کم ، چشمان شما راحت تر می شود. حتی اگر تم دائماً آن را روشن نکنید ، می توانید برنامه ریزی کنید که چه زمانی تم تاریک را روشن کنید. در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است:

1. برای دیدن منوی تنظیمات سریع ، از بالای صفحه به پایین بکشید.

2. نماد Dark Theme را طولانی فشار دهید. به نظر می رسد هلال ماه است.

3. سه گزینه برنامه ریزی را مشاهده خواهید کرد: “هیچکدام” ، “از غروب خورشید تا طلوع آفتاب روشن می شود” و “در زمان های عادی روشن می شود”.

4- اگر “در زمان عادی روشن شود” را انتخاب کنید ، ساعاتی را که می خواهید تم تاریک شروع و پایان یابد انتخاب کنید.

اکنون که این نکات مفید کاربردی را می دانید ، می توانید بدون صرف هزینه اضافی ، از مزایای دستگاه خود استفاده کنید. شما نمی توانید این را شکست دهید. آیا از آیفون استفاده می کنید؟ برای استفاده از حالت تاریک همراه با تصاویر پس زمینه متحرک جدید ، روش های تمیز کردن صفحه اصلی و موارد دیگر ، روی مراحل ضربه بزنید یا کلیک کنید.

به دستی با یک کامپیوتر کند ، چاپگر یا نرم افزار مشکل دارید که نمی توانید رشد کنید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من بازدید کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه سوالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش Kim Komando را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و نکاتی درباره سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها را منتشر می کند. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.


منبع: router-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıGeri Getirme Büyüsü