3 تنظیمات حریم خصوصی آمازون که اکنون باید تغییر دهید


از خودم می پرسیدم که چقدر پول در Amazon.com خرج کردم و شاید شما هم بخواهید آمار خود را ببینید. برای تهیه گزارش دقیق از آمازون یک ترفند داخلی وجود دارد. برای دیدن مراحل تکمیل موارد خریداری شده و زمان ورود به سایت Amazon.com ، روی این مرحله ضربه بزنید یا کلیک کنید.

آمازون چیزی فراتر از خرید است. اسپیکر هوشمند اکو ابزاری مفید در خانه است. اگر تنها کاری که باید انجام دهید درخواست به روزرسانی هواشناسی است ، این 20 دستور جدید هوشمند را امتحان کنید [list].

مانند همه موارد Big Tech ، شما نمی توانید مراحل مهم را برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی خود فراموش کنید. برای مقابله با سه مورد از بزرگترین ها ، به خواندن ادامه دهید.

بله ، شما یک حساب عمومی آمازون دارید

این توصیه همیشه افراد ناآماده را به خود جلب می کند. به عنوان مشتری آمازون ، شما برای سایر کاربران آمازون به طور خودکار حساب قابل مشاهده دارید.

این شامل نظرات و امتیازاتی است که شما برای محصولات خریداری شده در سایت ، اطلاعات بیوگرافی و سایر تعاملات در سایت گذاشته اید. خوشبختانه ، نمایه عمومی شما شامل خریدها یا سابقه مرور شما نیست ، اما هنوز بسیار آشکار است.

در اینجا نحوه کنترل مواردی که در حساب شما ظاهر می شود وجود دارد:

 • وارد حساب آمازون خود شوید. روی حساب و لیست ها کلیک کنید.
 • در بخش تنظیمات سفارش و خرید ، کلیک کنید حساب آمازون شما.
 • روی کادر نارنجی برجسته کلیک کنید نمایه عمومی خود را ویرایش کنید.

در اینجا ، خواهید دید نمایه عمومی را ویرایش کنید و تنظیمات حریم خصوصی را ویرایش کنید.

روی گزینه های مختلف بررسی کلیک کنید. شما می توانید بخشی را برای من ، لیست خرید ، لیست آرزوها ، همه حیوانات خانگی که اضافه کرده اید و غیره تنظیم کنید.

تنظیمات Echo’s Drop In را بررسی کنید

یکی از بهترین ویژگی های اکو Drop In است. شما را به یک بلندگوی اکو یا نمایش تماس فوری متصل می کند. “الکسا ، وارد گاراژ Echo Dot شوید.” اگر چندین دستگاه Echo در خانه خود دارید ، می توانید از این دستور برای ایجاد پیام استفاده کنید. “الکسا ، در همه دستگاه ها بازی کن.”

حتما بخوانید:
ضدکف - آنتی فوم چیست؟

اما نمی توانید اسپیکر Echo را فراموش کنید یا اینکه نمایشگر به هر دو جهت حرکت می کند. همچنین به کسی اجازه می دهد تا پس از 10 ثانیه بلافاصله آنچه را که در اتاق اتفاق می افتد گوش دهد یا تماشا کند. بهتر است این گزینه ها را کنترل کنید مگر اینکه از کسی ناراحت شوید که شما را بشنود یا تماشا کند.

ببینید کدام مخاطبین را برای رها کردن تأیید کرده اید:

 • برنامه الکسا را ​​روی تلفن خود باز کنید.
 • ضربه زدن برقراری ارتباط در پایین صفحه و در این صفحه ضربه بزنید نماد تماس بالا سمت راست.
 • از طریق مخاطبین خود پیمایش کنید و مطمئن شوید اجازه ورود دهید فقط برای افراد مناسب گنجانده شده است.

سپس مجوزهای مربوط به یک دستگاه خاص را فعال یا غیرفعال کنید.

 • در برنامه الکسا ، را انتخاب کنید تنظیمات> تنظیمات دستگاه و دستگاهی را که می خواهید روشن یا خاموش کنید انتخاب کنید.
 • ضربه زدن ارتباطات و سپس انتخاب کنید من بازدید می کنم در اینجا می توانید انتخاب کنید فقط برای مخاطبین مجاز ، خانواده من فقط وارد دستگاههای موجود در حساب من شوید ، یا خاموش ، که بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند وارد شود.

اگر می خواهید Drop In را به طور کامل غیرفعال کنید ، برنامه Alexa را در تلفن خود باز کنید و مراحل بالا را برای هر یک از دستگاه های Echo خود دنبال کنید. وقتی به صفحه Drop In برای هر دستگاه Echo رسیدید ، Off را انتخاب کنید. یعنی Drop In اکنون در هر یک از دستگاه های شما غیرفعال شده است.

دور پیاده رو نروید

پیاده رو اساساً یک شبکه مشبک است که دامنه اتصال Wi-Fi و بلوتوث شما را تا یک مایل افزایش می دهد. بلندگوهای Echo و برخی از ابزارهای Ring را به دستگاه های پل تبدیل می کند تا فناوری های مربوط به اینترنت را تقویت کند.

آمازون می گوید داده های ماهانه کل به 500 مگابایت در هر حساب یا معادل تقریبی پخش 10 دقیقه فیلم HD محدود می شود. این اصلاً زیاد نیست.

هرچند خیلی سریع نیست. درباره حریم خصوصی خود چطور؟ آمازون می گوید شبکه پیاده رو از سه لایه رمزگذاری استفاده می کند و همسایگان شما قادر به دیدن داده های شما نخواهند بود.

حتما بخوانید:
می‌توانید بعداً از ما تشکر کنید - سه علت توقف هیجان زده داروهای گیاهی

ممکن است آنها این حرف را بزنند ، اما اینترنت اشیا for با دستگاه های ناامن و بدون بروزرسانی شناخته شده است. هیچ استانداردی وجود ندارد. خاموشش کردم

اگر می خواهید انصراف دهید ، برنامه الکسا را ​​باز کنید.

 • ضربه زدن | بیشتر به دنبال تنظیمات.
 • ضربه زدن تنظیمات حساب به دنبال پیاده رو در آمازون.
 • پیاده رو را در آمازون بچرخانید خاموش اگر نمی خواهید شرکت کنید.

توجه: این فقط در برخی از دستگاه ها از جمله Ring’s Floodlight Cam ، Spotlight Cam Wired و Spotlight Cam Mount از 2019 یا بعد از آن همراه با اکثر مدل های Echo (از جمله Dot ، Plus ، Show ، Dot for Kids و Studio) ساخته شده پس از 2016 اعمال می شود

به یک دست با رایانه آرام نیاز دارید ، س ONالاتی در مورد تلفن هوشمند یا مشکلی با نرم افزار نرم افزاری که نمی توانید از بین ببرید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من بازدید کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. می توانید نمایش کیم کماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و نکاتی درباره سبک زندگی دیجیتال امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها را منتشر می کند. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.


منبع: router-news.ir