5. اگر از دوام کم کرم پودر روی صورتتان گله دارید می توانید از محصولاتی مثل پودر فیکساتور بعد از زدن کرم پودر یا از بیس قبل از زدن کرم پودر استفاده نمایید. پوست ترکیبی یا پوست مختلط در بخش Tصورت (پیشانی، بینی و چانه) چرب است و در گونه ها خشک یا معمولی. ترکیبات آنها هم به صورت پایه روغنی و هم پایه آب میباشند و به همین دلیل برای انواع پوستها (از چرب تا خشک) قابل استفاده است، هرچند در گذشته فقط افراد با پوستهای خشک از این نوع استفاده میکردند. کرم به صورت مات، براق، درخشان، طبیعی و غیره موجودند.

هنگام خرید آن باید به دنبال محصولی باشیم که نه تنها پوششی بی عیب و نقص ایجاد کرده و صورت را زیباتر کند، بلکه باید عیوب روی پوست مانند لکههای تیره، جای جوش و غیره را نیز بپوشاند. کرم پودر کرمی از نظر قوام، نمای نهایی، زمان ماندگاری و غیره متفاوتند.

در صورتی که استفاده روزانه از کرمپودر با شرایط پوستی شما سازگاری ندارد و به دنبال جایگزینی مناسب برای کرمپودر هستید، می توانید از انواع کرم های BB استفاده کنید. اگر در مورد رنگ پوست تان دو دل بودید، از یک رنگ خنثی استفاده کنید که نه زیاد زرد باشد و نه زیاد صورتی.

توجه داشته باشید که پوست خشک معمولاً کدرتر از پوست معمولی به نظر میرسد؛ بنابراین لازم است این افراد، کرم پودر با رنگ روشنتر استفاده کنند. استفاده از این نوع کرم پودرها نور را منعکس می کند و چهره ی خشک و کدر شما را روشن تر نشان می دهد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر فوراور ۵۲ لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر