[ad_1]

با گذشت زمان ، تصحیح خودکار مشکلات بیشتری در متن ها و ایمیل های ما ایجاد کرده است.

امروز می توانید پیش نویس ایمیل را باز کنید و Gmail جملات شما را کامل می کند و حتی موضوعی را پیشنهاد می کند – همه از شیوه نوشتن تقلید می کنند. ممکن است ایده خواندن هوش مصنوعی گوگل هنگام نوشتن ایمیل را دوست نداشته باشید. برای خاموش کردن آهنگسازی هوشمند ، اینجا را ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در اینجا چیزی است که بسیاری از مردم نمی دانند. می توانید عکس های خانه خود را از نمای خیابان Google حذف کنید. من کردم. برای حذف خانه خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. فقط یک دقیقه طول میکشه.

حالا متوقف نشو من چند تنظیمات مخفی دارم که هر کاربر Google باید از آنها مطلع باشد.

1. بله ، می توانید کارها را بصورت آفلاین انجام دهید

Google Docs ، Spreadsheets و Slides راه های عالی برای همکاری هستند. اگر اتصال به اینترنت ندارید ، دارید نمی تواند در زمان واقعی با شخص دیگری کار کنید یادداشت من میتوانم به صورت آفلاین کار کنید و پس از اتصال مجدد این تغییرات را ذخیره کنید.

در اینجا گرفتار است. باید قبل از نیاز به دسترسی آفلاین را فعال کنید. برای ایجاد این تغییرات ، باید به اینترنت متصل باشید.

 • Chrome را باز کنید و مطمئن شوید که با حساب Google خود وارد سیستم شده اید. به drive.google.com/drive/settings بروید.
 • در کنار آفلاین ، کادر ایجاد ، باز کردن و ویرایش جدیدترین فایلهای سندنگار Google ، صفحات گسترده و اسلایدنگار در این دستگاه را در حالت آفلاین مشاهده خواهید کرد. کادر را علامت بزنید.

سپس اسناد خاصی را که می خواهید روی آنها کار کنید ذخیره کنید.

 • به drive.google.com بروید. روی فایل راست کلیک کنید می خواهید آفلاین ذخیره کنید
 • بچرخانید بر بصورت آفلاین موجود است.

پس از دسترسی مجدد به شبکه ، ویرایش های شما بارگذاری می شوند. مراقب باشید که همزمان چندین دستگاه را تغییر دهید ، زیرا ممکن است کار خود را لغو کنید.

دریافت بیشتر: 15 ترفند برای استفاده بیشتر از حساب رایگان Google Drive خود

2. هر آنچه Google درباره شما می داند بارگیری کنید

شما قبلاً می دانید که Google چقدر بر علایق شما ، زندگی شما ، کار شما ، خریدهای شما ، مخاطبین شما نظارت می کند … می توانم ادامه دهم.

Google Takeout می گوید. با استفاده از این ابزار می توانید یک نسخه از همه محتوای مرتبط با حساب Google خود را صادر کنید.

این بارگیری شامل همه چیز از نشانک های شما گرفته تا سابقه موقعیت مکانی Google Maps شما می شود. برخی دیگر از بخشهای بسیار فاش کننده شامل همه مخاطبین ایمیل شما ، هر ویدیوی YouTube که تا به حال تماشا کرده اید و کل سابقه جستجوی شما است. بله ، خجالت می کشید.

 • مطمئن شوید که وارد حساب Google خود شده اید ، سپس به takeout.google.com بروید.
 • همه داده هایی را که می خواهید صادر کنید انتخاب کنید.
 • بازدید گام بعدی، سپس نحوه دریافت این اطلاعات را انتخاب کنید: پیوند بارگیری از طریق ایمیل یا افزودن آن به حساب Google Drive ، Dropbox ، OneDrive یا Box.
 • انتخاب کنید که چند وقت یکبار می خواهید این فایل را دریافت کنید (یک یا هر 2 ماه یک بار در سال) و نوع فایلی که می خواهید دریافت کنید.
 • کلیک صادرات ایجاد کنید. پس از اتمام مراحل ، ایمیلی دریافت خواهید کرد.

کاربر Google Maps؟ برای تنظیم مخفی ضربه بزنید یا کلیک کنید که اکنون باید آن را تغییر دهید.

3. این ایمیلی را که هنگام ناراحتی فرستادید به خاطر بسپارید

Gmail به شما امکان می دهد پیام ها را فراخوانی کنید. بار دیگر ، باید این ویژگی را تنظیم کنید قبل از شما به آن نیاز دارید. ارزش انجام آن را دارد ، فقط برای آرامش خاطر. توصیه می کنم حداکثر مدت زمان لغو را انتخاب کنید.

 • کلیک تنظیمات نماد چرخ دنده> همه تنظیمات را مشاهده کنید.
 • در قسمت General ، به لغو حمل و نقل. یک دوره لغو 5 ، 10 ، 20 یا 30 ثانیه را انتخاب کنید.

از این پس ، پس از ارسال ایمیل ، “پیام ارسال شده” و گزینه “لغو” یا “مشاهده پیام” را در گوشه سمت چپ پایین صفحه مشاهده می کنید. برای لغو ارسال ، روی کلیک کنید لغو. ایمیل شما به پیش نویس برمی گردد.

هوشمند شوید: این پنج سایت می توانند گرامر شما را آزمایش کرده و به شما کمک کنند هوشمندتر به نظر برسید.

4. ویژگی های آزمایشی Chrome را امتحان کنید

من هرگز نسخه های بتا یا آزمایشی نرم افزار را بدون هشدار ارائه نمی دهم. آنها می توانند ناخوشایند و آزاردهنده باشند. در مورد کل سیستم عامل ها ، توصیه می کنم اکثر مردم منتظر ساخت نهایی باشند. شما نمی خواهید یک مسئله حل نشده روی تنها رایانه شما تأثیر بگذارد.

برای آزمایش های بتا کوچکتر ، می توانید ویژگی های آزمایشی Google را برای Gmail امتحان کنید. می توانید ویژگی هایی را که هنوز در دسترس عموم نیستند آزمایش کنید و در صورت انتخاب بازخورد ارائه دهید.

در حال حاضر هیچ ویژگی در آزمایش وجود ندارد. با این حال ، می توانید این را اکنون تنظیم کنید تا دفعه بعد که آزمایشها اجرا می شوند ، دسترسی داشته باشید. موارد قبلی شامل عملکرد “لغو ارسال” بود که در بالا به آن اشاره کردم.

برای روشن کردن دسترسی آزمایشی ، Gmail را در رایانه خود باز کنید.

 • در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید تنظیمات > همه تنظیمات را مشاهده کنید. در قسمت General ، به Experimental Access بروید.
 • کادر را علامت بزنید برای فعال کردن دسترسی آزمایشی در پایین صفحه ، روی کلیک کنید ذخیره تغییرات.

گوگل آزمایش های دیگری نیز دارد که می توانید همین حالا امتحان کنید. آنها توسط برنامه نویسان خلاقی که از Chrome ، Android ، AI و دیگران برای روایت داستان یا ایجاد چیز جدیدی استفاده می کنند ، توسعه یافته اند.

آزمایش پیانو مشترک خالص است. در طول همه گیری همه گیر توسعه داده شد تا آموزش و همکاری موسیقی از راه دور امکان پذیر شود. حداکثر 10 نفر می توانند همزمان با هم بازی کنند. نیازی به ورود یا نصب نرم افزار ندارید.

5. برگه های خود را مرتب کنید

اگر مثل من هستید ، هر از گاهی زبانه های زیادی باز می کنید. به جای کلیک بر روی هر یک از آنها برای یافتن آدرس اینترنتی موردنظر خود ، می توانید جستجو کنید.

 • Chrome Chrome را باز کنید.
 • در کنار لیست برگه ها ، یک پیکان کوچک پایین را مشاهده خواهید کرد. کلیک فلش.
 • وب سایت ، کلمه کلیدی یا کلمه جستجوی دیگر را وارد کنید.
 • روی برگه کلیک کنید می خواهید باز کنید یا روی X کلیک کنید برای بستن آن

جایزه نکته: چگونه یک ترول و استالکر آنلاین را ردیابی کردیم

دانا با برنامه رادیویی ملی من تماس گرفت زیرا دختر 18 ساله اش توسط فردی که در Tinder ملاقات کرده بود تعقیب می شد. سپس تعقیب کننده عکس و شماره تلفن همراه دانا را در تبلیغات پورنو قرار داد. ما به دنبال استالکر رفتیم و به شما گفتیم که چگونه این کار را انجام دادیم.

پادکست من “Kim Commando Explains” را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود ببینید. یا می توانید اینجا را در سایت من گوش دهید.

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید تا آن را در ایستگاه رادیویی محلی خود بیابید. می توانید The Kim Komando Show را در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چند رسانه ای WestStar. همه حقوق محفوظ است. با کلیک روی پیوندهای خرید ، از تحقیقات من حمایت می کنید. من به عنوان شریک آمازون ، کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را پیشنهاد می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

درباره آخرین فناوری های موجود در نمایش کیم کماندو، بزرگترین نمایش رادیویی در کشور در آخر هفته. کیم در مورد شیوه زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک اطلاعات ، تماس می گیرد و مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در آدرس زیر مراجعه کنید Komando.com.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر