5 تنظیم آزار دهنده الکسا و آمازون اکو که می توانید تغییر دهید


اگر Amazon Echo در خانه دارید ، باید وارد تنظیمات حریم خصوصی شوید.

چندین مورد مهم برای قفل کردن وجود دارد. اگر هرگز از این ویژگی استفاده نمی کنید یا حداقل PIN تنظیم نکنید ، حتماً خرید صوتی را خاموش کنید. برای مراحل همراه با چهار مرحله مهم امنیتی دیگر ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در حالی که در حساب آمازون خود هستید ، توصیه می کنم از پیاده رو آمازون خودداری کنید. این شبکه همسایگی مشترک از نظر تئوری خوب به نظر می رسد ، اما تاکنون از شما ممنونم.

پس وقت آن است که با عادات آزار دهنده اکو خود کنار بیایید. فقط با چند تغییر در تنظیمات ، الکسا را ​​بسیار بیشتر دوست خواهید داشت.

1. حالت بعدی را فعال کنید

همه چیز در مورد صرفه جویی در وقت است. به جای اینکه توجه الکسا را ​​برای هر درخواست جلب کنید ، می توانید از روند کار با حالت پیگیری صرف نظر کنید.

بعد از اینکه اولین دستور شما دنبال شد (مانند “الکسا ، چراغ اتاق را روشن کنید”) ، منتظر بمانید تا الکسا بگوید “خوب”. سپس دستور بعدی خود را خاموش کنید (“چراغ های اتاق خواب را روشن کنید”) و کار شما تمام است. وقتی کارتان تمام شد ، “متوقف شوید” ، “متشکرم” یا “بخواب” بگویید تا الکسا منتظر دستورات بعدی نماند.

حالت ردیابی به طور پیش فرض خاموش است. تا روشن شود:

 • برنامه Amazon Alexa را باز کنید و روی آن ضربه بزنید دستگاهها در پایین صفحه
 • دستگاهی را که می خواهید از این ویژگی در آن استفاده کنید انتخاب کنید ، سپس به پایین بروید. در بخش «عمومی» ، روی ضربه بزنید حالت ردیابی.
 • سوئیچ را به سمت راست بکشید حالت ردیابی راست برای فعال کردن عملکرد.

توجه داشته باشید که این حالت کار نمی کند اگر:

 • صدا پخش می شود اگر به الکسا بگویید چراغی را روشن کند ، آهنگی پخش کند و سپس دستور دیگری بدهد ، او از آن دستور سوم پیروی نمی کند.
 • الکسا صدای شما را به عنوان مکالمه با او تشخیص نمی دهد. اگر شما آنها را با نام خطاب نکنید ، ممکن است کلمات شما سر و صدای پس زمینه باشد.
 • شما مکالمه را تمام می کنید.
حتما بخوانید:
ساخت روابط با لباس بچگانه

مثل آنچه خواندید؟ مشاوره فنی من را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید. برای امتحان کردن ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

2. از پیش فرض ها خلاص شوید

ویژگی Hunches به شما هشدار می دهد که یکی از وسایل خانه هوشمند شما روشن باشد ، الکسا فکر می کند باید آن را خاموش کند یا برعکس. اگر پس از گفتن “شب بخیر الکسا” چراغی روشن شود ، سیگنال دریافت خواهید کرد.

اگر این پیشنهادات را به جای مفید بودن مزاحم دانستید ، فقط ویژگی Hunches را خاموش کنید.

فقط با صدای خود می توانید این کار را انجام دهید. بگویید “الکسا ، Hunches را غیرفعال کن” و کارتان تمام شد.

اگر ترجیح می دهید ، می توانید این مورد را در برنامه خاموش کنید:

 • برنامه Amazon Alexa را باز کنید. ضربه زدن | بیشتر در پایین صفحه برای باز کردن منو کلیک کنید.
 • ضربه زدن تنظیمات.
 • به پایین “برگه تنظیمات الکسا” بروید و انتخاب کنید پیش شرط ها
 • ضربه زدن نماد تنظیمات در گوشه. در اینجا می توانید Hunches را روشن یا خاموش کنید.

3. تشخیص صدا بهتر

هر چند وقت یک بار بلندگوی خود را می شنوید که جمله ای مانند “ببخشید من کاملا نفهمیدم” می گوید؟ اگر مجبور شوید چندین بار خود را تکرار کنید ناامیدکننده است.
برای کمک به الکسا و نجات خود در ناامیدی ، یک نمایه صوتی ایجاد کنید.

 • برنامه الکسا را ​​باز کنید. ضربه زدن | بیشتر و انتخاب کنید تنظیمات.
 • ضربه زدن مشخصات شما > صدا.
 • انتخاب کنید ادامه هید، عبارت صفحه را با صدای بلند بگویید و کارتان تمام شد.

هنوز مشکلی دارید؟ این را امتحان کنید: هر زمان که دستوری بدهید ، می توانید از الکسا بخواهید آنچه را شنیده است به شما بگوید. این ویژگی یک روش عالی برای تشخیص اینکه کجا Echo شما به سمت بالا حرکت می کند است.

4- به رتبه بندی نه بگویید

گاهی الکسا از شما می خواهد خریدهای گذشته خود را در آمازون ارزیابی کنید. با کمال تعجب ، شما می توانید این درخواست را دریافت کنید – به خصوص اگر الکسا از شما در مورد چیزی که مدت ها پیش خریداری کرده اید بپرسد.

آیا می خواهید خود را از تکنیک های بزرگ بسازید؟

حتما بخوانید:
چگونه تانک سبک و ماشین های جنگی جدید ارتش متولد می شوند

در اینجا نحوه خاموش کردن آن آورده شده است:

 • برنامه الکسا را ​​باز کنید و روی ضربه بزنید | بیشتر > تنظیمات.
 • مطبوعات اطلاعیه.
 • از آنجا ، ضربه بزنید خرید آمازون و تغییر دهید درخواست های ارزیابی خرید خاموش کردن

5. بازی تکرار را پایان دهید

الکسا بارها و بارها با شما تکرار می کند تا مطمئن شوید که مطلب را می فهمد. اگر بگویید “34 منهای 13 چیست؟” قبل از اینکه جواب بگیرید کل معادله را خواهید شنید. این روش کپی معمول به سرعت منسوخ می شود.

برای جلوگیری از تکرار کلامی الکسا از هر دستور ، این مراحل را دنبال کنید:

 • برنامه الکسا را ​​باز کنید و روی ضربه بزنید | بیشتر > تنظیمات.
 • به پایین به “تنظیمات الکسا” بروید و روی ضربه بزنید پاسخ صوتی.
 • روی کلید کلیک کنید تا فعال شود مد نامه.

صحبت از سکوت ، آیا می دانید که می توانید دستورات متنی را به الکسا ارسال کنید؟ برای تنظیم ویژگی جدید متن الکسا ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. (این یکی برای شوخی کردن مفید است … نه این که من بدانم.)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آیا رایانه کندی دارید ، چاپگر کار نمی کند یا به پشتیبانی فنی نیاز دارید که بتوانید به آن اعتماد کنید؟ س questionsالات فنی خود را ارسال کنید و به مدت 30 روز از من و سایر متخصصان فنی پاسخ های ویژه رایگان دریافت کنید. در GetKim.com ثبت نام کنید ، نیازی به کد تبلیغاتی نیست. بدون ردیابی بدون تبلیغات فقط مشاوره فنی عالی

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای یافتن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و نکاتی درباره سبک زندگی دیجیتال امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها را منتشر می کند. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.


منبع: router-news.ir