[ad_1]

اخیراً مادرم نیاز به معاینه پزشکی دیگری داشت. او از من خواست تا کارت واکسیناسیون کووید را برایش بیاورم و گفت: “فراموش نکنید که کارت را در محلی امن قرار دهید تا سریع آن را پیدا کنید.” راه بسیار بهتری برای اثبات این کارت شکننده وجود دارد.

ابتدا به مادرم نشان دادم که چگونه کارت واکسیناسیون را روی گوشی نگه دارد. سپس به او نشان دادم که چگونه می تواند در عرض چند ثانیه به کارت دسترسی پیدا کند. برای اطلاع از مراحل ذخیره و دسترسی به کارت واکسیناسیون در iPhone یا Android خود ، اینجا را کلیک کنید یا کلیک کنید.

من دوست دارم هک های دیجیتال زندگی را اختراع کنم. آنها زندگی را آسان تر می کنند ، در پول شما صرفه جویی می کنند یا به شما ترفند مهمانی جدیدی می آموزند تا دوستان خود را شگفت زده کنید. در مورد صرفه جویی در هزینه ، روی 8 روش اثبات شده برای صرفه جویی در حسابهای جاری ، کابلی و اینترنتی خود ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حالا ، اگر نکات فنی کوتاه را دوست دارید ، به روز رسانی های دیجیتالی روزانه 60 ثانیه ای من را در Apple ، Google ، Spotify ببینید یا هر کجا پادکست خود را دریافت کنید ، به دنبال “Komando” باشید. در اینجا پنج مورد است که بلافاصله از آنها استفاده خواهید کرد.

مطمئن باشید در صورت تمایل به مکیدن ، بررسی های تکنیکی خود را انجام می دهید

1. چیزی را که می خواهید تماشا کنید پیدا کنید

Netflix بیش از 15000 عنوان دارد ، اما گاهی اوقات ممکن است بگویید “هیچ”. Netflix کار عجیبی انجام می دهد و توصیه می کند که بر اساس عادات مشاهده خود ، آنچه را که می خواهید بعد تماشا کنید توصیه می کند. اگر فکر می کنید این کار برای شما کار نمی کند ، یا شاید توصیه ها بر اساس عشق قبلی شما به تریلرها باشد ، موارد زیر را انجام دهید:

  • قابل اعتماد و متخصص نمای کلی فعالیت ها در تنظیمات حساب شما
  • فیلم ها و نمایش هایی را که دوست ندارید حذف کنید.
  • همچنین می توانید انتخاب کنید همه چیز را مخفی کنید برای تنظیم مجدد کامل

اگر همچنان در حال پیمایش بی پایان هستید ، مستقیماً به آن بروید مراسم اسکار را جشن بگیرید بخش. اینها فقط برندگان جوایز هستند که بر اساس ژانر و محبوبیت تقسیم می شوند. مطمئناً شما در اینجا وارد بیش از چند فیلم یا نمایش خواهید شد. می توانید لیستی از نامزدهای امی و پیشنهادات ویژه 2021 را بیابید.

این سه شنبه ، 8 اکتبر 2019 ، عکس برنامه Netflix را در iPhone در نیویورک نشان می دهد.  نتفلیکس نتایج مالی روز چهارشنبه 16 اکتبر را گزارش می دهد (عکس AP / جنی کین)

این سه شنبه ، 8 اکتبر 2019 ، عکس برنامه Netflix را در iPhone در نیویورک نشان می دهد. نتفلیکس نتایج مالی روز چهارشنبه 16 اکتبر را گزارش می دهد (عکس AP / جنی کین)

این تنها آغاز است. در اینجا چند هک Netflix است که باید امتحان کنید.

2. فونت خود را تغییر دهید و از جوهر کمتری استفاده کنید

در اینجا چیزی است که شرط می بندم هرگز به آن فکر نکرده اید: فونت انتخاب شده برای اسناد شما تعیین می کند که چه مقدار جوهر یا تونر در چاپ استفاده می شود.

بیایید با بدترین فونت شروع کنیم: Arial. نسبت به دیگر فونت ها جوهر بیشتری جذب می کند. متأسفانه ، این احتمالاً رایج ترین فونت مورد استفاده در صفحات وب است.

در حال حاضر بهترین فونت برای چاپ Times New Roman است. تقریباً 30 pages صفحات بیشتری با استفاده از Times New Roman در Arial چاپ خواهید کرد. کالیبر نزدیک می آید. مشکل این فونت این است که ظاهری حرفه ای ندارد. در عوض ، می توانید از Century Gothic برای ذخیره جوهر استفاده کنید.

نکته پاداش: این یک واقعیت زندگی است. وب سایت ها تبلیغات زیادی دارند. وقتی می خواهید چیزی را چاپ کنید تا بعداً ذخیره شود ، این می تواند آزاردهنده باشد. برای ترفند چاپ صفحه وب بدون هیچ گونه تبلیغات و سایر موارد ناخواسته ، اینجا را کلیک کنید یا کلیک کنید.

3. از ویدیو بگذرید و از YouTube راهنمایی بگیرید

آیا تا به حال ویدیوی YouTube را تماشا کرده اید تا مراحل انجام کار را دنبال کنید و مرد یا دختر خیلی سریع پیش می رود؟ YouTube برای هر ویدیوی بارگذاری شده در وب سایت خود یک رونویسی مخفی ایجاد می کند.

شما می توانید دقیقاً آنچه شخص در ویدئو می گوید را بخوانید و حتی در صورت تمایل آن را کپی و چاپ کنید. این راز هنگام دریافت دستورالعمل های DIY بسیار مفید است.

برای مشاهده رونوشت ویدئو ، ویدیو را در YouTube باز کنید و فشار دهید سه نقطه یا بیشتر گزینه تحت عنوان ویدئو انتخاب کنید رونوشت از منوی کشویی تنها زمانی که متن را دریافت نمی کنید این است که مالک ویدیو آن را غیرفعال کرده باشد ، اما این تقریباً هرگز اتفاق نمی افتد.

به هر حال ، می توانید کانال YouTube من را اینجا ببینید.

هوشمندتر فنی: ترفندها و نکات YouTube که دوست دارید زودتر بدانید

4. بدانید چه کسی بدون نگاه کردن به تلفن شما تماس می گیرد

وقتی تلفن شما زنگ می زند ، آن را از جیب خود بیرون می آورید و به صفحه نمایش نگاه می کنید تا ببینید چه کسی است. چه دردناک است ، به ویژه هنگامی که یک تماس گیرنده اسپم سعی می کند به شما ضمانت نامه خودرو بفروشد. با دادن ارتعاشات شخصی خود به مخاطبین مختلف ، از طریق صداهای مجزا می دانید که آیا این تماسی است که نمی توانید از دست بدهید یا باید آن را نادیده بگیرید.

تصویر یک فایل (iStock)

برای راه اندازی آن بر روی iPhone خود ، وارد iPhone خود شوید مخاطب، روی آن شخص ضربه بزنید نام، انتخاب کنید ویرایش و سپس آهنگ های متنبه در اینجا می توانید انتخاب کنید ارتعاش از یک لیست شاید شما ارتعاش ضربان قلب را برای همسرتان و برای فرزندتان دور از مدرسه ارتعاش مضطرب را انتخاب کرده اید. در حالی که در این منو هستید ، می توانید به هر مخاطب یک آهنگ زنگ سفارشی و یک صدای هشدار متنی بدهید.

اگر از تلفن Android استفاده می کنید ، می توانید همین کار را برای مخاطبین خود نیز انجام دهید. در شما مخاطب منو ، انتخاب کنید | بیشتر و سپس مدل ارتعاشیبه از این به بعد ، دقیقاً می دانید چه کسی بدون برداشتن تلفن شما تماس می گیرد.

خرس در ویدئوی ویروسی بسته AMAZON را می دزدد

آیا می دانید که تماس با یک شماره عجیب می تواند جایگاه شما را در لیست هرزنامه ها تأیید کند؟ در عوض باید شماره خود را مخفی کنید. برای انجام 5 کار روی 5 روش ضربه بزنید یا کلیک کنید.

5. 70 درصد در خریدهای آمازون صرفه جویی کنید

آیا تا به حال فکر کرده اید که همه چیزهایی که به آمازون برمی گردند چه می شود؟ در انبار به پایان می رسد Prime Day ، کوپن ها و معاملات رعد و برق عالی هستند ، اما انبار آمازون می تواند تا 70 save در طول سال شما را ذخیره کند.

در واقع در سایت تبلیغ نمی شود ، اما در آنجا هزاران مورد با تخفیف پیدا خواهید کرد. من فقط Instant Pot را فقط با 50 دلار دیدم.

نکته اینجاست: از محصولات Warehouse آمازون استفاده می شود. رتبه بندی های کیفیت ، مانند “به روز” (کلمه دیگری برای “بازسازی شده”) و چهار سطح مورد استفاده: “مانند جدید” ، “بسیار خوب” ، “خوب” و “قابل قبول” را بررسی کنید.

اکنون در مورد دومی دقت کنید ، زیرا ممکن است تعریف شما از “قابل قبول” با تعریف فروشنده متفاوت باشد. به دوره بازگشت نیز توجه کنید.

اگر عضویت Prime دارید ، می توانید از مزایای بسیار بیشتری نسبت به ارسال رایگان استفاده کنید. برای 20 مورد از مزایای Prime مورد علاقه من ضربه بزنید یا کلیک کنید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نکته پاداش: اطلاعات غلط: چگونه دروغ در رسانه های اجتماعی تاریخ را تغییر می دهد

پادکست Kim Komando Explains من را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود ببینید.

نگه داشتن شما در تاریکی سودآور است ، به همین دلیل است که شرکت ها ، دولت ها و گروه های تروریستی پست های جعلی در رسانه های اجتماعی تولید می کنند. عاشق آنها شوید و اجازه دهید غریبه ها دروغ های شما را به مغز شما تزریق کنند. در این قسمت ، من با متخصصان اطلاعات غلط کریستی روشک و امرسون بروکینگ در مورد صنعت سایه وحشتناک جدید که برای نادان ، سازگار و ناتوان بودن ما طراحی شده است ملاقات می کنم.

پادکست را در اینجا یا هر کجا که پادکست خود را دریافت می کنید گوش دهید. فقط به دنبال نام خانوادگی من “Komando” باشید.

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید تا آن را در ایستگاه رادیویی محلی خود بیابید. می توانید The Kim Komando Show را در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چند رسانه ای WestStar. همه حقوق محفوظ است. با کلیک روی پیوندهای خرید ، از تحقیقات من حمایت می کنید. من به عنوان شریک آمازون ، کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را پیشنهاد می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

در جدیدترین فناوری در The Kim Komando Show ، بزرگترین برنامه رادیویی آخر هفته آخر هفته ، بیاموزید. کیم در مورد شیوه زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک اطلاعات ، تماس می گیرد و مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه رایگان و موارد دیگر. از وب سایت او در Komando.com دیدن کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر