[ad_1]

بعد از یک سال که بیشتر در خانه در فاضلاب های ماری کاندو به سر می برم ، شرط می بندم که شما مثل من هستید و هر کشو ، کمد و اتاق مرتب است. حال ، بیایید با زندگی دیجیتالی شما سروکار داشته باشیم.

با نتایج جستجوی Google شروع کنید. جستجو کنید و شرط می بندم که نتایج بسیاری پیدا خواهید کرد که می خواهید حذف کنید. برای ناپدید شدن اطلاعات شخصی ناجور ، منسوخ یا شخصی (از جمله Google Street View از خانه خود) از اینترنت ، روی ترفندهای داخلی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

هنگام تمیز کردن امور ، به دستیارهای دیجیتال خود بگویید – تماشای شما ، سیری و الکسا – بیرون آمدن. برای متوقف کردن بلندگوهای هوشمند ، سایت های رسانه های اجتماعی و حتی رایانه از گوش دادن به هر کلمه ، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در اینجا هفت روش دیگر برای تبدیل زندگی دیجیتال به کشتی وجود دارد.

1. مرورگر خود را تمیز کنید

مرورگر شما فقط گذرواژه ها و سایت های مورد علاقه شما را ذخیره نمی کند. همچنین کوکی های مرورگر ، ردیاب هایی هستند که شما را در وب دنبال می کنند و تبلیغات و محتوایی را که مشاهده می کنید هدایت می کنند. علاوه بر این ، تاریخچه آنلاین ، حافظه پنهان و سابقه بارگیری شما مسدود است.

یک برنامه رایگان به نام CCleaner به شما کمک می کند کوکی ها و بایگانی هایی را که واقعاً نیازی به آنها ندارید ، سازماندهی کنید. هنگام بارگیری برنامه ، می توانید بر روی مرورگر خاصی که می خواهید تمیز کنید تمرکز کنید. CCleaner اطلاعات عقب مانده اطلاعات شما را تجزیه و تحلیل کرده و داده هایی را که غیرضروری به نظر می رسند لیست می کند.

برای دریافت جزئیات و پیوندهای لازم برای CCleaner ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

همچنین می توانید کوکی ها را از تلفن خود حذف کنید. برای دستورالعمل های گام به گام در مورد استفاده از iOS یا Android ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

2. تلفن هوشمند خود را سرعت دهید

بخاطر داشته باشید که گهگاه کامپیوتر آشفته خود را تمیز می کنید ، اما در مورد تلفن هوشمند خود چطور؟ تلفن های ما اساساً لپ تاپ هستند و هنگامی که از اطلاعات بیهوده ای سرریز می شوند ، می توان عملکرد آنها را نیز کند کرد. به گزارش های تماس بیش از حد ، سابقه جستجو و متن ذخیره شده فکر کنید.

برای کاربران Android ، Clean Master یا Magic Toolbox را امتحان کنید. برای پاک کردن پرونده های ناخواسته ، پاک کردن حافظه پنهان ، حذف کوکی ها ، حذف پرونده های موقت می توانید از این برنامه ها استفاده کنید. توجه: استفاده از هر دو رایگان است ، اما توسط تبلیغات پشتیبانی می شود.

برای بارگیری Clean Master یا Magic Toolbox ، روی پیوندهای مستقیم ضربه بزنید یا کلیک کنید.

آیفون ها برنامه معادل ندارند ، اما پاک کردن حافظه نهان آسان است. اینجا را ضربه بزنید یا کلیک کنید و به پایین “پاک کردن حافظه پنهان” بروید.

3. عکس های تکراری را حذف کنید

عکس های دیجیتال به راحتی ضبط ، بارگذاری و کپی می شوند ، تقریباً به هر روشی راحت هستند ، به خصوص اگر در یک آزمایشگاه عکس یک ساعته بزرگ شده باشید. نکته منفی این است که شما می توانید چندین نسخه از یک تصویر را دریافت کنید.

ترفند این است که عکس های غیر ضروری را حذف کنید بدون اینکه تصویر اصلی را با خیال راحت از دست دهید. این پیش فرض Remo Duplicate Photos Remover است که برای فیلتر کردن مجموعه عکس های شما در جستجوی عکس های تکراری طراحی شده است. با Android و iPhone کار می کند.

برای بارگیری Remo Duplicate Photos Remover ، همراه با گزینه های مطمئن برای Mac یا PC خود ، روی پیوندهای مستقیم ضربه بزنید یا کلیک کنید.

4- حساب های قدیمی را که دیگر از آنها استفاده نمی کنید حذف کنید

شما قبلاً می دانید که هرچه حساب های آنلاین بیشتری داشته باشید ، هنگام تماس هکرها بیشتر در معرض خطر هستید. با دستیابی به موفقیت جدید در هر گوشه ، نام کاربری و گذرواژه های شما تقاضای زیادی دارند.

می توانید حساب های ناخواسته را حذف کنید ، اما این همیشه آسان نیست. پاک کردن سایت هایی مانند Pinterest و Evernote تقریبا غیرممکن است. سایت های دیگر پیوندهای خود را برای حذف پنهان می کنند ، این بدان معناست که شما باید به اندازه کافی عمیق شوید تا آنها را پیدا کنید.

در اینجا JustDelete.Me وجود دارد. این سایت دارای دایرکتوری از پیوندها برای خلاص شدن از شر صدها حساب مختلف است. این کار حذف حساب های قدیمی را بسیار آسان تر می کند.

برای شروع راهنما و پیوند ، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

5. لیست برنامه را اسکن کنید

در اینجا موردی وجود دارد که می توانید به لیست کارهای سه ماهه خود اضافه کنید: برنامه های خود را کنترل کنید. با این کار املاک و مستغلات ارزشمند دیجیتال آزاد می شوند و از شما در برابر توسعه دهنده دیگری که می خواهد اطلاعات شما را بدست آورد محافظت می کند.

از لیست برنامه ها پیمایش کنید. حداقل یک جفت پیدا خواهید کرد که دیگر از آن استفاده نمی کنید. آیا چندین نفر عملکرد یکسانی دارند؟ در مورد بازی ای که مدتها پیش از آن منصرف شده اید ، یا یک برنامه وفاداری برای شرکتی که از فعالیت خارج شده است ، چطور؟

قبل از اینکه فقط X بزرگ را بزنید ، باید مراحل درست را بدانید. برای راهنمایی گام به گام برای حذف صحیح برنامه ها و داده های آنها ، روی آن ضربه بزنید یا کلیک کنید.

6. وسایل بدنی خود را فهرست بندی کنید

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که دوست دارید مراقب هر صفحه اتو و آباژور خانه باشید یا اینکه بخواهید گزارشی را برای شرکت های بیمه تهیه کنید تا تردیدی در سرقت یا گم شدن چیزی نباشد.

برنامه Encircle در iOS و Android اجرا می شود و برای ثبت موجودی دارایی های دنیای شما طراحی شده است. فقط از هر شی ارزشمندی عکس بگیرید ، سپس یادداشت ها ، از جمله قیمت اصلی آن ، شماره سریال مربوطه و حتی رتبه بندی را به تصویر ضمیمه کنید. این روند را نسیم می کند.

برای بارگیری Encircle ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

7. وسایل خود را بصورت آنلاین بفروشید

احتمالاً تاکنون تعداد زیادی رایانه ، تلفن هوشمند ، تبلت و سایر ابزارها داشته اید. هنگام ارتقا ، بزرگتر فقط می نشیند. چرا پول اضافی کسب نمی کنید؟

Craigslist و Facebook Marketplace بهترین مکان ها برای کلاهبرداری و تبلیغات جعلی نیستند. و چه کسی می خواهد با کسی برای قیمت چانه بزند یا جایی برای ملاقات پیدا کند؟

گزینه امن و مطمئن DeCluttr است. آنها مستقیماً از شما خرید می کنند ، بنابراین شما نیازی به ایجاد تبلیغ ، نوشتن شرح یا مذاکره ندارید. نیازی به درج کیف اصلی ، شارژر یا لوازم جانبی آن نیست. چه کسی حتی چنین چیزی دارد؟

برای شروع با Decluttr ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

به یک دست با Wi-Fi آرام ، سوالات خرید یا مشکلاتی نیاز دارید که نمی توانید آن را از بین ببرید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من بازدید کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای یافتن آن در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر