کیت مکش قطعه ای است که هوای تازه و خنک را از بیرون موتور می گیرد و وارد تراتل ها می کند و یک احتراق تازه نفس را به وجود می آورد. هدرز استیل، خم کاری های مهندسی شده ای دارد که به عبور سریع تر گازهای خروجی کمک می کند و درنتیجه، سبب بهبود عملکرد موتور می شود. هدرز استیل، تراشکاری ها و قالب گیری های دقیقی دارد که به خروج سریع تر دود ها و گاز ها کمک میکند. چرا؟ چون در صورت استفاده از بنزین معمولی با اکتان 90 یا 87 موتور شما در زمان کارکرد در حالت تمام گاز دچار پدیده ضربه زدن Knock در سیلند میشود ( به دلیل اینکه بنزین معمولی در دما و فشار کمتری به حالت خودسوزی دچار میشود ) خوب حالا قبل از جرقه زدن شمع مخلوط سوخت و هوا محترق شده و این هم باعث افت توان موتور و هم ضربه های قوی در محدوده سر سیلندر میشود. نتیجه این افزایش قدرت ، افزایش توان و کشش در دورهای بالا و هنگام پر بودن خودرو می باشد که در مواجهه با مسیرهای سربالایی خودرو دچار افت توان نمی شود. این موتور الکتریکی با دریچه هوا یا تراتل (throttle) هماهنگ می شود و با توجه به میزان گشایش تراتل عمل می کند.

حالا باید دید هر کیلو اکسیژن چند لیتر میشه که بشه حساب کرد تو یه ماشین ۳۰۰۰سی سی که بازده حجمیش ۷۰٪ باشه یعنی در هر بار شارژ ۲۱۰۰سی سی هوا مکش میکنه..حالا من اینم نمیدونم مجموع سیلندر ها با هم ۲۱۰۰سی سی هوا میکشن یا هر یک سیلندر با هر بار شارژ ۲۱۰۰سی سی هوا میکشه؟ بنظر من رو تایم 0-100 این ماشین برای مقایسه با سایر ماشین ها نمیشه خیلی حساب کرد چون هم لانچ اتومات رو 2000 دور محدودیت داره (دنده ای رو اما از 5000 دور لانچ میکنن) هم کلا این ماشین تو رولینگ یه چیز دیگه هست. اما به لحاظ عملی این غلطه چون اگه اینجوری باشه بعد 1 دقیقه توی 3000 دور موندن باید 50 لیتر بنزین بسوزونه ! چون پاسخ واحدی برای همه وجود ندارد، شاید بهترین راه، آزمایش تایمینگ های متفاوت توسط خودتان است و ببینید که کدام برای شما بهترین عملکرد را دارد. اگرم براي انژكتوري كردن مسمم هستي بايد بگم كه از اقتصادي به صرف نيست چون حدود 1 تومن خرجت ميشه ( تازه بدون عوض كردن ميل سوپاپ) در صورتي كه ميتوني ماشينت رو عوض كني و پول كمتري بدي و زحمت كمتري هم بكشي.

GTI6 در حالت فابریک 165 اسب قدرت و 193 نیوتن متر گشتاور داره و با تیونینگ جزیی (کفتراش،پورت پلیش،منبع و مکش) که همه اونایی که موتور عوض میکنن انجام میدن قطعا 175 اسب رو میده و گشتاور هم به 200 نیوتن متر خواهد رسید. این رو قبول نکنین مثال دیگه میزنم.. یعنی ۱۴کیلوگرم اکسیژن واسه سوختن کامل به یک کیلوگرم بنزین نیاز داره..این عدد مخصوص بنزین و هواست و با سوخت های دیگه فرق میکنه.. سیستم هیدرولیک در اصل سیستم انتقال قدرت و کنترل پرواز است مثلا برای بکار انداختن ارابه فرود و فلپ ها و شهپر ها و رادر ها و الویتور ها به سیستم هیدرولیک نیاز است یکی از اجزا سیستم هیدرولیک مخزن آن است که سیال در آن جمع میشود و سیال هیدرولیک میتواند دارای چند نوع پمپ باشد که انواع آن بدین شرح است پمپ پیستونی ، پمپ جی روتور ،پمپ ملخی ،پمپ چرخدنده ای ، پمپ چند سیلندری که این نوع در هواپیما های مسافربری امروزی کاربرد دارد پمپ کارش ایجاد جریان در سیال است و پمپ ها با موتور خود هواپیما کار میکنند یعنی اگر موتور هواپیما از کار افتاد پمپ های هیدرولیک دیگر کار نمی کنند . قیمت انواع یخچالفریزر در آشغال شدن بروز می شن یخچال فریزر پارس دوقلو .

یخچال 10 فوت بدون برفک فن دار لاردر مدل 1300 پارس قیمت :770,000 تومان. ماشین لباسشویی 6 کیلویی مدل (1061) پارس قیمت :1,117,200 تومان. اطلاعات کلی : ماشین لباسشویی پارس مدل 1061DPW. ضمانت : یکساله… تعمیرگاه یخچال لباسشویی پارس در تهران. قابلیت تنظیم دمای یخچال و فریزر به طور مجزا; مجهز به هشدار دهنده افزایش دما و باز ماندن دربها(آلارم); مجهز به سیستم گردش اجباری هوای سرد و فیلتر بوگیر و ضدباکتری… سنسورهای دریچه گاز EF7 معمولا نسبت به سنسور های دیگر عمر بالاتری دارند و به طور کلی سنسورها نیازی به سرویس تمیز کاری و یا روغن کاری ندارند. روی پیشرانه استاندارد پراید، به سادگی سراغ پیشرانه های قدرتمند تر سری B و یا سایر پیشرانههای موجود نظیر پیشرانه های فورد و نیسان بروند. در یک ماشین کنترلی، مرکز ثقل عمدتا بر نحوه کنترل ماشین کنترلی در سرعت بالا، به ویژه در پرش و چرخش ها تأثیر میزاره. در حالت کلی ماشین کنترلی ها دنده عقب ندارن.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از صفحه تراتل ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر