[ad_1]

شما یک ایمیل ارسال می کنید ، یک پیام متنی ارسال می کنید ، تعداد مراحل را بررسی می کنید و روی “رد” همه این تماس های هرزنامه کلیک می کنید.

من اخیراً بیشتر اسپم دریافت می کنم متن ها از تماس ها یک اشتباه وجود دارد که بسیاری از افراد هنگام تلاش برای جلوگیری از آنها مرتکب می شوند. این فقط مشکل را بدتر می کند. برای یک ترفند داخلی ، به علاوه راهی برای انجام کار خوب خود در طول روز و گزارش هرزنامه ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

اگر تلفن خود را پیدا نکنید و کسی در اطراف شما نباشد که با شما تماس بگیرد چه اتفاقی می افتد؟ بدتر از آن ، می تواند ساکت باشد. برای یافتن iPhone یا Android خود مراحل را ضربه بزنید یا کلیک کنید ، حتی اگر در زیر انبوهی از لباس های شسته شده دفن شده باشد.

بیایید به هفت مورد استفاده از تلفن خود بپردازیم که شرط می بندم تا به حال به آن فکر نکرده اید.

1. قد کسی را اندازه بگیرید

آیا روزی را که در حال بزرگ شدن فرزندتان روی دیوار علامت گذاری کردید به خاطر می آورید؟ این را معادل مدرن در نظر بگیرید. یک هشدار منصفانه: شما به آخرین آیفون رده بالا نیاز دارید.

در iPhone 12 Pro یا iPhone 12 Pro Max ، باز کنید اندازه گیری برنامهبه می توانید بلافاصله قد را از کف تا بالای سر یا موهای خود اندازه بگیرید.

فرد را در قاب قرار دهید. یک خط در بالای سر آنها ظاهر می شود که ارتفاع زیر خط را اندازه می گیرد. برای اندازه گیری ، روی ضربه بزنید دایره سفیدبه

برای ذخیره عکس ، روی تصویر صفحه نمایان شده در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید ، سپس روی ضربه بزنید انجام شدهبه انتخاب کنید ذخیره در عکس ها یا در پرونده ها ذخیره شودبه

گوشی های اندرویدی چطور؟

گوگل اخیراً برنامه واقعیت افزوده خود ، Measure را به تعویق انداخته است ، بنابراین باید از گزینه شخص ثالث استفاده کنید. اکثر برنامه های اندازه گیری در فروشگاه Play نظرات متفاوتی دارند ، اما Smart Measure دارای رتبه بسیار خوبی است. حتماً دستورالعمل ها را بخوانید تا برنامه را برای تلفن خود کالیبره کنید.

در زیر نتیجه بگیرید: هکرها ، کلاهبرداران و تبلیغ کنندگان پشت شما هستند – 5 گام برای امنیت تلفن های هوشمند که باید اکنون انجام دهید

فیس بوک می گوید از هوش مصنوعی برای توقف ارسال یادآوری تولد به نمایندگی از متوفی استفاده خواهد کرد

فیس بوک می گوید از هوش مصنوعی برای توقف ارسال یادآوری تولد از طرف متوفی استفاده خواهد کرد
(فیس بوک)

با یک قدم ساده از تلفن های همراه برتر برای تلفن استفاده کنید

2. اسکن منوها و غیره

خیر ، برای اسکن کدهای QR نیازی به برنامه شخص ثالث ندارید. شما قبلاً این کار را انجام داده اید ، اما اکنون این برنامه ها در بهترین حالت اتلاف فضا هستند و در بدترین حالت آنها اطلاعات بیشتری از آنچه که باید جمع آوری می کنند. روی 10 برنامه ای که باید از تلفن هوشمند خود حذف کنید ضربه بزنید یا کلیک کنید.

با iPhone ، دوربین را باز کنید و آن را به یک کد QR نشان دهید. پس از تمرکز باید به طور خودکار اسکن شود. برای بازدید از وب سایتی که به آن اشاره می کند ، روی اعلان بازشو ضربه بزنید.

در Android ، مراحل دقیق بستگی به نوع مارک و مدل شما دارد ، اما این احتمال وجود دارد که برنامه دوربین شما دارای اسکن کد QR داخلی باشد.

به عنوان مثال ، در دستگاه Samsung Galaxy ، برای دسترسی به تنظیمات سریع ، صفحه اصلی را به سمت پایین بکشید. ضربه زدن اسکنر QR، سپس باشهبه با این کار برنامه دوربین راه اندازی می شود و می توانید از آنجا اسکن کنید. اگر کار نمی کند ، مطمئن شوید که امکان پذیر است کدهای QR را اسکن کنید سوئیچ ها بر در تنظیمات دوربین

3. ضربان قلب خود را اندازه گیری کنید

برای اندازه گیری ضربان قلب نیازی به ساعت هوشمند ندارید. Cardiio: مانیتور ضربان قلب یک برنامه iPhone است که از دوربین تلفن شما برای ثبت ضربان قلب شما استفاده می کند. اشاره گر خود را روی دوربین عقب قرار دهید و برنامه با تشخیص تغییرات رنگ ، ضربان قلب شما را اندازه گیری می کند. به یاد داشته باشید که تلفن خود را ثابت نگه دارید و ثابت بمانید. همچنین با iPads کار می کند.

در اندروید ، مانیتور ضربان قلب به روشی مشابه کار می کند. دوربین عقب را بپوشانید ، ساکن بمانید و یک کتاب بخوانید.

فقط به یاد داشته باشید که برنامه های کاربردی مانند این نمی تواند جایگزین بازدید از یک متخصص پزشکی یا صحبت با پزشک شما باشد اگر احساس خوبی ندارید.

مشاوره فنی سریع: اسکن تصاویر و اسناد بدون خرید اسکنر

4. این جوراب گم شده یا سایر اقلام گمشده را پیدا کنید

چند وقت یکبار چیزها پشت کاناپه یا زیر تخت گم می شوند؟ این یکی فوق العاده ساده است ، اما شرط می بندم که از آن استفاده خواهید کرد. دفعه بعد که مشکوک شدید که چیزی را در یک فضای تنگ افتاده اید ، از تلفن خود برای گرفتن عکس استفاده کنید.

او می تواند جایی را که شما نمی توانید ببیند و شما اگر بتوانید شی را آنجا قرار دهید می توانید آن را ببینید. حتی اگر نیاز به ضبط یک منطقه بزرگتر با دسترسی سخت دارید ، می توانید یک فیلم را امتحان کنید. همین امر در مورد فضاهای بلند نیز صادق است که بدون دستیابی به بالاترین حد ممکن و گرفتن عکس نمی توانید آنها را ببینید.

هوشمندانه تر: 10 کاری که نمی دانستید iPhone شما می تواند انجام دهد

5. باتری های کنترل از راه دور را بررسی کنید

بسیاری از ما هنوز از کنترل های از راه دور استفاده می کنیم که با باتری AA یا AAA کار می کنند. وقتی ریموت شما به درستی پاسخ نمی دهد ، به احتمال زیاد باتری ها مقصر هستند. استفاده از تلفن برای بررسی آسان است.

برنامه دوربین را در تلفن هوشمند خود باز کنید. ریموت را به سمت دوربین بگیرید و هر دکمه ای را فشار دهید. به صفحه گوشی خود نگاه کنید. اگر می بینید که یک نور کم از بالای ریموت می آید ، سیگنال مادون قرمز کار می کند. این بدان معناست که زمان تعویض باتری فرا رسیده است. اگر نور را نمی بینید ، ممکن است لازم باشد ریموت را به طور کامل تغییر دهید.

راهنما را از دست بدهید: 15 ترفند تکنولوژیکی هوشمند که همه باید بدانند

6. یک دوربین امنیتی در هر مکانی تنظیم کنید

ممکن است یک یا دو دوربین امنیتی در خانه داشته باشید. اگر اینطور نیست – یا از خانه دور هستید و می خواهید چیزی را پیگیری کنید – می توانید تلفن خود را به یک دوربین امنیتی موقت تبدیل کنید. در حال حاضر هنگام انجام این کار نمی توانید از تلفن خود برای موارد دیگری استفاده کنید ، اما مطمئناً این گزینه به عنوان آخرین راه حل است.

روش مورد علاقه من برای انجام این کار ، سایتی به نام Critter.camera است. به شما این امکان را می دهد تا تلفن ، رایانه ، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود را به یک دوربین متحرک تبدیل کنید. از دوربین دستگاه شما برای ثبت حرکت استفاده می کند. ابتدا باید یک آزمایش کالیبراسیون سریع دو دقیقه ای را انجام دهید.

او هم مطمئن است. هیچ داده ای از طریق اینترنت ارسال نمی شود. تصاویری که می گیرد به صورت محلی در دستگاه شما ذخیره می شود. برای امتحان کردن روی پیوندی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

توصیه های حرفه ای: اگر از تلفن خود برای این منظور استفاده می کنید ، آن را روی “مزاحم نشوید” قرار دهید تا تماس یا پیام ضبط شده شما را خراب نکند.

ریگا ، لتونی - 3 دسامبر 2019: زنی که از Apple iPhone 11 Pro استفاده می کند.

ریگا ، لتونی – 3 دسامبر 2019: زنی که از Apple iPhone 11 Pro استفاده می کند.

8 روش اثبات شده افراد ارزان قیمت سایت های ماهانه را برای اینترنت ، کابل و جریان کاهش می دهند

7. از راه دور در رایانه خود

آیا تا به حال از کامپیوتر خود دور بوده اید و واقعاً به دسترسی به یک فایل نیاز دارید؟

Google Chrome Remote Desktop یک سرویس رایگان است که دسترسی به آنچه در رایانه از طریق تلفن به آن نیاز دارید را بسیار آسان می کند. با این حال ، قبل از نیاز به راه اندازی آن نیاز دارید.

قبل از استفاده از Remote Desktop ، باید برنامه افزودنی را به رایانه خود اضافه کنید تا دسترسی از سایر دستگاه های شما امکان پذیر باشد.

  • Chrome را باز کنید ، سپس از Remotedesktop.google.com/access دیدن کنید.
  • ضربه زدن دکمه بارگیری به نظر می رسد یک پیکان رو به پایین در زیر راه اندازی دسترسی از راه دور است.
  • برای بارگیری و نصب Chrome Remote Desktop دستورالعمل ها را دنبال کنید.

برای دسترسی از راه دور به رایانه:

  • Chrome را در تلفن خود باز کرده و به آدرس remotedesktop.google.com/access بروید.
  • کلیک دسترسی برای انتخاب رایانه مورد نظر خود
  • بفرمایید تو، بیا تو کد پین برای دسترسی به رایانه دیگر مورد نیاز است.
  • انتخاب کنید فلش برای اتصال.
  • برگه خود را ببندید یا به تنظیمات > قطع شدن پس از اتمام جلسه از راه دور خود را متوقف کنید.

گزینه های دیگری مانند Microsoft Remote Desktop و TeamViewer وجود دارد. برای دستورالعمل ها و پیوندهای بارگیری ضربه بزنید یا کلیک کنید.

نکته پاداش: چگونه تروریست ها را ردیابی می کنید؟ این مرد واقعاً چنین کرد

پادکست Kim Komando Explains من را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود ببینید.

اکنون که طالبان افغانستان را تصرف کرده اند ، بسیاری از شهروندان سعی می کنند زندگی دیجیتالی خود را بپوشانند. هرگونه نشانه همکاری با آمریکایی ها می تواند حکم اعدام باشد. در این قسمت ، من با ریکو دنیلسون ، دامپزشک و متخصص پزشکی قانونی دیجیتال که در عراق و افغانستان خدمت کرده است ، صحبت می کنم.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پادکست را در اینجا یا هر کجا که پادکست خود را دریافت می کنید گوش دهید. فقط به دنبال نام خانوادگی من “Komando” باشید.

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید تا آن را در ایستگاه رادیویی محلی خود بیابید. می توانید The Kim Komando Show را در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چند رسانه ای WestStar. همه حقوق محفوظ است. با کلیک روی پیوندهای خرید ، از تحقیقات من حمایت می کنید. من به عنوان شریک آمازون ، کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را پیشنهاد می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

در جدیدترین فناوری در The Kim Komando Show ، بزرگترین برنامه رادیویی آخر هفته آخر هفته ، بیاموزید. کیم در مورد شیوه زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک اطلاعات ، تماس می گیرد و مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه رایگان و موارد دیگر. از وب سایت وی در Komando.com دیدن کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر