Blue Origin از جف بزوس NS-15 را برای آماده سازی برای مأموریت های سرنشین دار آینده راه اندازی می کند


Blue Origin جف بزوس پانزدهمین پرواز آزمایشی Suborbital موفقیت آمیز را بر روی موشک جدید Shepard شرکت فضایی آمریکا انجام می دهد

New Shepard یک موشک قابل استفاده مجدد است که برای حمل و نقل گردشگران ، بارگیری مجدد و بارهای حمل شده به لبه فضا و عقب طراحی شده است و منظره ای پانوراما و یک تجربه کوتاه نشسته میکرو گرانشی را ارائه می دهد.

مأموریت روز چهارشنبه ، که از سایت پرتاب Blue Origin در ون هورن ، تگزاس فوران کرد ، به عنوان “مرحله تأیید” به کار شرکت برای ارسال اولین مسافران خود به فضا انجام شد.

داده های ماهواره NASA می تواند سال های آتشفشانی را از خنثی سازی قبل از پرش ها نگاه کند

مانند آزمایش های قبلی پرواز نیو شپارد ، NS-15 شامل مسافران نمی شود. در عوض ، این شامل ساختگی ساختگی مانکن اسکای واکر بود ، همراه با 25000 کارت پستال از باشگاه برای آینده ، یک سازمان غیر انتفاعی که به الهام بخشیدن به نسل های جوان برای کار در STEM اختصاص دارد.

با این حال ، برای اولین بار ، Blue Origin تیمی متشکل از چهار ناظر دارد که به عنوان فضانوردان پشتیبان برای انجام یک سری بازرسی های قبل از پرتاب در کپسول خدمه فعالیت می کنند ، که می تواند حداکثر شش مسافر را در خود جای دهد.

این تمرین شامل پیاده روی در برج پرتاب نیو شپارد ، سوار شدن به کپسول ، انجام یک بررسی سیستماتیک از ارتباط دهنده CAPCOM نیو شپارد است که به خدمه اجازه می دهد تماس با پرسنل زمینی را حفظ کرده و از کپسول خارج شوند.

حتما بخوانید:
MIT می گوید ، شکاف سیاسی در حال شکل گیری رابطه در شبکه های اجتماعی است

این تیم متشکل از معاون فروش Blue Origin ، كلی موری ، معاون رئیس جمهور در قانون و قانون آدری پاورز ، مدیر ارشد مالی سوزان كناپ و معمار New Shepard گری لای بود.

در این عکس که توسط Blue Origin تهیه شده است ، آدری پاورز در حین تمرین خدمه در غرب تگزاس در روز چهارشنبه ، 14 آوریل 2021 ، انگشت شست در داخل کپسول موشک New Shepard قرار گرفت. دو کارمند برای آموزش به موتور موشک بسته شده بودند ، اما آنها مدت کوتاهی پایین رفتند قبل از اینکه کپسول فقط با ساختگی آزمایشی به لبه فضا پرتاب شود.  (منبع آبی از طریق AP)

در این عکس که توسط Blue Origin تهیه شده است ، آدری پاورز در حین تمرین خدمه در غرب تگزاس در روز چهارشنبه ، 14 آوریل 2021 ، انگشت شست در داخل کپسول موشک New Shepard قرار گرفت. دو کارمند برای آموزش به موتور موشک بسته شده بودند ، اما آنها مدت کوتاهی پایین رفتند قبل از اینکه کپسول فقط با ساختگی آزمایشی به لبه فضا پرتاب شود. (منبع آبی از طریق AP)

پس از تمرین قبل از راه اندازی ، تیم مدیریت حدود 15 دقیقه قبل از انتشار New Shepard کپسول را ترک کردند.

ناسا می گوید هفته آینده تاریخ جدیدی برای اندازه گیری اندازه گیری می کند ، به روزرسانی نرم افزار MARS HELICOPTER

تقریباً در ساعت 12:49 بعد از ظهر ، نیو شپرد تا حدود 65 مایل در هوا افزایش یافت و تا حداکثر ارتفاع 347193 فوت بالاتر از سطح زمین با حدود 2234 مایل در ساعت افزایش یافت.

سپس کپسول خدمه موشک از موشک جدا شد و قبل از آنکه با سه چتر نجات شانزدهمین فرود متوالی خود را انجام دهد ، به ارتفاع 347 574 فوت از سطح زمین برخورد کرد.

در همین حال ، نیو شپارد موتور BE-4 خود را هنگام بازگشت به زمین دوباره بازسازی کرد و چهار پایه کوتاه را قبل از لمس یک دال بتنی در فاصله دو مایلی محل پرتاب اصلی خود قرار داد. در کل ، این پرواز حدود 10 دقیقه طول کشید.

حتما بخوانید:
تور دبی پرواز ماهان ایران ایر

پس از فرود موفقیت آمیز کپسول و NS-15 ، فضانوردان ایستاده تمرین های پس از پرواز ، از جمله باز کردن دریچه کپسول و خروج از کپسول را تمرین کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تا زمانی که Blue Origin تاریخ دقیق ورود اولین مسافران خود به فضا را اعلام نکرد ، این شرکت طی آزمایشی روز چهارشنبه گفت که اولین پرواز سرنشین دار “به زودی” انجام می شود.

بزوس Blue Origin را در سال 2000 تأسیس کرد و بخشی از طریق فروش سهام شخصی خود به آمازون در سالهای اخیر بودجه شرکت را تأمین کرد. این شرکت به عنوان یک رقیب مستقیم اسپیس ایکس الون ماسک و Virgin Galactic ریچارد برانسون شناخته می شود.

Blue Origin علاوه بر کار خود در New Shepard ، در اوایل سال جاری میلادی برای وسایل پرتاب New Glenn خود با ناسا قرارداد خدمات امضا کرد که به این شرکت امکان می دهد برای ماموریت های آینده ناسا از جمله اعزام های سیاره ای ، ماموریت های رصد زمین و پرتاب ماهواره رقابت کند. .

طبق این قرارداد ، سیستم Blue Origin’s New Glenn تا ژوئن 2025 واجد شرایط سفارشات و مأموریت ها تا پایان سال 2027 است. مشارکت New Glenn از برنامه Artemis ناسا پشتیبانی می کند که هدف آن بازگرداندن فضانوردان به کره ماه تا سال 2024 است.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme