MIT می گوید ، شکاف سیاسی در حال شکل گیری رابطه در شبکه های اجتماعی است


محققان دانشکده مدیریت MIT Sloan دریافتند که سیاست پیوند اتصال غریبه ها در شبکه های اجتماعی است.

بر اساس مطالعه ای که توسط دانشکده مدیریت MIT Sloan انجام شد ، دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان وقتی تصمیم می گیرند چه کسی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند ، ترجیح می دهند کسانی را که دارای همان حزب وابستگی هستند.

“آزمایش” به غیر از حزب سیاسی و قدرت شناسایی حزب آنها ، حساب های ربات را با توصیف یکسان در توییتر ایجاد کرد. این پروفایل ها کاربران دموکرات و جمهوری خواه را ردیابی می کردند و احتمال ردیابی رباتها توسط کاربران را بررسی می کردند.

پروفسور دیوید رند ، یکی از نویسندگان این تحقیق ، پروفسور دیوید رند از دانشگاه MIT Sloan ، در بیانیه ای گفت: “آزمایش ما نشان می دهد که مشارکت مشترک واقعاً تأثیر زیادی در روابط اجتماعی دارد.

بر اساس مطالعه ای که توسط دانشکده مدیریت MIT Sloan انجام شد ، دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان تمایل دارند افرادی را که دارای همان حزب وابستگی هستند ، در هنگام تصمیم گیری در مورد پیگیری در شبکه های اجتماعی ترجیح دهند.

بر اساس مطالعه ای که توسط دانشکده مدیریت MIT Sloan انجام شد ، دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان تمایل دارند هنگام تصمیم گیری در مورد پیگیری در شبکه های اجتماعی ، افرادی را با همان وابستگی حزبی انتخاب کنند.
(عکس AP / ریچارد درو ، پرونده)

رند گفت ، در هر دو طرف ، مصرف کنندگان حدود سه برابر بیشتر از “طرف های مقابل” با افراد غریبه ای که با یک حزب شناخته می شوند روابط اجتماعی برقرار می کنند.

این مطالعه همچنین نشان داد که این ارتباطات اجتماعی جدید فقط بر اساس “محافل اجتماعی موجود یا ارتباطات پیشنهادی الگوریتم” نیستند. در عوض ، مردم به دلیل عقاید سیاسی مشترک بسیار با افراد غریبه کاملاً معاشرت می کردند.

حتما بخوانید:
سدان مد بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

TWITTER برچسب های دولت را به حساب های دولت ، کشورهای متهم به قوانین تعریف نشده متصل می کند

رند گفت: “این نتایج تعصب اساسی روانشناختی بسیاری از مردم را در برابر تعامل با کسانی که تعصب خود را ندارند ، تأکید می کند.”

با این حال ، این لزوما چیز خوبی نیست. در این مطالعه آمده است ، پس از انتخابات ریاست جمهوری اخیر ، تقسیم سیاسی مشكل بزرگتری نسبت به گذشته در ایالات متحده است.

طبق این مطالعه ، اگر سیستم عامل های شبکه های اجتماعی بخواهند ارتباطات بیشتری را بین خطوط مهمانی ارتقا دهند ، احتمالاً مجبور به یافتن الگوریتم های دیگر “توصیه دوست” برای مقابله با سوگیری هستند.

تحقیقات نشان می دهد که حزب گرایی برای بسیاری از افراد “عنصر اصلی هویت اجتماعی” است.

آمریکایی ها تمایل دارند که از کسانی که در حزب سیاسی مخالف هستند بی ایمان و متنفر باشند. در مقدمه این مطالعه آمده است: و آنها اغلب گزارش می دهند كه نمی خواهند با اعضای طرف مخالف دوست شوند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بر اساس مطالعه ای که در این تحقیق ذکر شده ، “آمریکایی ها به طور قابل توجهی احتمالاً تعاملات اجتماعی شخصی با اعضای حزب دارند و با اعضای حزب در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار می کنند.”

همه اینها به “دوربین های اکو” کمک می کند ، جایی که افراد همفکر با کسانی که چنین جهان بینی دارند ، اطلاعات را رد و بدل می کنند و آنها را تحت تأثیر قرار می دهند.

حتما بخوانید:
وکیل طلاق توافقی در تهران - زمان، هزینه، مراحل - آسا وکیل

علاوه بر رند ، این مطالعه توسط همکار تحقیقاتی MIT Sloan ، محسن مصلح ، کامرون مارتل ، MIT Sloan و پروفسور دین اکلز ، تهیه شده است.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme