Ransomware احتمالاً در سال 2021 خراب خواهد شد: گزارش


Ransomware در سال 2020 ویران شد. امسال می تواند حتی بدتر باشد.

طبق گزارش Coveware ، متوسط ​​پرداخت دیه در سه ماهه سوم با 31 درصد جهش به 233 هزار و 817 دلار رسیده است.

یکی از بزرگترین ترسها در سال 2021 این است که مجرمان باج افزار اهداف فزاینده ای را دنبال می کنند.

مورد جنسیت نشان می دهد که چگونه آنها جایزه را نقض می کنند

“بزرگترین تغییر در شش فصل گذشته است [criminals] آنها اکنون می فهمند که تاکتیک های آنها بدون افزایش زیاد هزینه های عملیاتی خود با شرکت های بزرگتر سازگار می شوند.

هنگام حمله باج افزار به یک کتاب درسی ، مهاجم پرونده های مهم رایانه را قفل می کند. در صورت پرداخت قربانی ، قفل پرونده ها باز می شود.

SC Media ، یک سایت اطلاع رسانی امنیت سایبری ، گفت: در سال 2021 ، بیمارستان ها احتمالاً در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا همچنان به عنوان اهداف اصلی باقی می مانند ، زیرا مجرمان “با بی احتیاطی از همه خطوط قرمز اخلاقی عبور می کنند”.

از آنجا که بیمارستان ها مملو از بیماران ویروسی کرونا شده است ، مهاجمان می دانند که بیمارستان برای ادامه دادن جراحی های خود ناامیدتر از پرداخت دیه خواهد بود.

جیم مک گان ، معاون رئیس بازاریابی و توسعه تجارت در Index Engines ، یک شرکت بایگانی و امنیت سایبری ، به فاکس نیوز گفت که علاوه بر مراقبت های بهداشتی ، تولید در سال 2021 هدف بزرگی خواهد بود.

وی گفت ، و حملات پیچیده تر از سالهای گذشته خواهد بود.

حتما بخوانید:
باربری اثاث کشی بلوار تعاون

مک گان در بیانیه ای گفت: “مجرمان اینترنتی از فن آوری پیشرفته از جمله یادگیری ماشینی استفاده می کنند تا به آنها کمک کند تا در سیستم دفاعی نفوذ کنند.”

مک گان افزود همچنین از سیستم های پشتیبان انتظار داشته باشید “بسیار متفاوت به نظر برسند”.

دومین گروه هکرها مشکوک به حمله عظیم به SOLURWIND

مک گان گفت: “پشتیبان گیری در دهه گذشته نوآوری زیادی نداشته است ، اما حملات سایبری تمرکز جدیدی را در بایگانی ایجاد کرده است.” وی با استناد به یک روش بازیابی که در آن یک کپی از داده های سازمان همیشه آفلاین است و بنابراین نمی تواند ارائه دهد ، “فناوری پشتیبان گیری جدید” تجزیه و تحلیل پیشرفته ، یادگیری ماشین دقیق تر و خلا isolated هوای جدا شده را برای امنیت بیشتر “فراهم می کند. توسط مهاجمان قابل دسترسی باشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سرانجام ، یکی از خطرناکترین روندهای پیش بینی شده در سال 2021 “سر و صدای جانبی” است که مهاجمان از آن استفاده می کنند ، طبق گزارش Sophos در مورد تهدید در سال 2021. در اینجا ، مهاجمان فقط سیستم های رایانه ای را گروگان نمی گیرند. ، اما آنها داده ها را می دزدند “و تهدید می كنند كه در صورت عدم پرداخت پاداش ، آنها را در جهان منتشر می كنند.”


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme