Ransomware Primer: شما باید این 5 مورد را بدانید


حملات با Ransomware در سال 2021 به دلیل پاداش های بزرگ مجرمان در حال افزایش است.

شرکت خط لوله استعماری برای بازگرداندن کار خود بین 4 تا 5 میلیون دلار به هکرها پرداخت کرده است. و تعداد فزاینده ای از موارد پرداخت های بزرگ وجود دارد.

در اینجا 5 نکته وجود دارد که همه باید در مورد باج افزار – بدترین بدترین بدافزار – در سال 2021 بدانند:

حملات Ransomware در حال افزایش است. طبق بررسی Check Point ، در شش ماه گذشته ، 57٪ افزایش در سازمان های تحت تأثیر باج افزار و 9٪ افزایش ماهانه بوده است. و طبق بررسی Check Point ، ایالات متحده بیشترین حملات باج افزار را از هر کشور با 12 درصد از کل حملات در سراسر جهان مشاهده می کند.

میزان پرداخت ها یک حباب است. طبق اعلام Palo Alto Networks ، متوسط ​​قیمت باج افزار در سال 2020 تقریباً 3 برابر شده و به 312،493 دلار رسیده است. شرکت امنیت سایبری در گزارش تهدیدات خود در سال 2021 Ransomware Unit 42 ، هم “بالاترین مبلغ پرداخت شده” و هم “بیشترین مبلغ درخواستی” به ترتیب 10 برابر و 30 میلیون دلار دو برابر شد.

7 هکر مخفی نمی خواهند شما بدانید

سیاه نمایی مضاعف اکنون رایج است. این عمل مجرمانه رمزگذاری اولین اطلاعات است تا قربانیان به سیستم های رایانه ای دسترسی نداشته باشند و ثانیا تهدید به فاش کردن اطلاعات برای مجبور کردن قربانیان به پرداخت دیه. گاهی اوقات نشت داده ها یک باج جداگانه است ، بنابراین قربانی به دو پرداخت باج می رسد. و طبق گزارش Palo Alto Networks ، باج گیری سه گانه اکنون در منو قرار دارد: رمزگذاری و نشت داده ها ، به علاوه استفاده از حملات توزیع شده انکار سرویس (DDoS) برای خاموش کردن وب سایت های قربانیان.

حتما بخوانید:
15 دستورالعمل الکسا که می خواهید از قبل بدانید

روش هایی برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض شما وجود دارد. به گفته تیم ارلین ، معاون مدیر محصول و استراتژی شرکت امنیت سایبری Tripwire ، بهترین راه برای جلوگیری از باج افزار ، داشتن یک استراتژی پشتیبان گیری دقیق داده ها است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ارلین به فاکس نیوز گفت: “یک تمرین ذهنی خوب برای دیدن میزان آمادگی شما این است که تصور کنید در صورت از دست دادن جسمی دستگاه خود چه اتفاقی می افتد.” چطور از اول شروع می کنید؟ چگونه داده های خود را پس می گیرید؟ “به عبارت دیگر ، پشتیبان گیری از داده های خود را از نظر فیزیکی جدا نگه دارید (به صورت آفلاین و آفلاین) تا مجرمان راهی برای گرفتن نسخه پشتیبان از شما نداشته باشند.

به یاد داشته باشید که باج افزار ابتدا باید به سیستم شما راه پیدا کند: در صورت امکان از احراز هویت چند عاملی ایمن استفاده کنید. ارلین گفت: از رمزهای عبور قوی استفاده کنید که در حساب های مختلف تکرار نمی شوند ، نرم افزار دستگاه های خود را به روز نگه دارید و از کلیک کردن روی پیوندها در ایمیل ها خودداری کنید.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme