YouTube و سایر سرویس های Google از کار افتاده اند


YouTube و سایر سرویس های Google ، از جمله Gmail ، صبح روز دوشنبه مختل شدند.

در پیامی در صفحه اصلی YouTube آمده است: “مشکلی پیش آمد.” وب سایت Downdetector همچنین به مشکلات دسترسی به سرویس اشتراک ویدیو اشاره کرده است.

TeamYouTube در ساعت 7:09 صبح EST در توییتر نوشت: “ما می دانیم که بسیاری از شما در حال حاضر در دسترسی به YouTube مشکل داریم – تیم ما از آن مطلع است و آن را مشاهده می کند.” “به محض دریافت اخبار بیشتر شما را در اینجا به روز خواهیم کرد.”

YouTube از ساعت 7:33 بعد از ظهر EST برای برخی از کاربران دوباره کار می کند.

از GOOGLE استفاده کنید؟ 5 راه جدید برای محافظت از حساب خود

با استناد به گزارش های کاربران ، Downdetector همچنین به مشکلات Gmail ، Google Drive ، Google Classroom ، Google Home و Nest متعلق به Google اشاره کرد.

کاربران برای بحث در مورد خاموشی به شبکه های اجتماعی مراجعه کردند. “به نظر می رسد همه سرویس های Google کار نمی کنند! تجارت من ، تبلیغات از گوگل ، جیمیل ، یوتیوب ، فروشگاه Google play … پایان اینترنت! من فکر می کنم شرکت ها از این وقفه رنج خواهند برد ، “در توییترTheDeHood.

محل کار در ساعت 7:33 بعد از ظهر EST در Google Twitter منتشر شد: “ما از یک مشکل در حال انجام با چندین محصول مطلع هستیم و تیم های ما در حال بررسی هستند.”

برخی از برنامه ها دوباره به اینترنت بازمی گردند ، با جستجوی Google در ساعت 7:29 EST برای برخی از کاربران و Gmail در 7:32 EST اجرا می شود.

حتما بخوانید:
آموزش جامع طراحی قالب وردپرس [0 تا 100 طراحی قالب WordPress] L وبکیما

فاکس نیوز از گوگل خواسته است تا درباره این ماجرا اظهار نظر کند.

جیمز راجرز را در توییتر دنبال کنید jamesjrogers
منبع: router-news.ir